X Międzynarodowy Konkurs Wiolonczelowy
im. Witolda Lutosławskiego
Warszawa, 5-12 lutego 2015 r.

Terminarz

Koncert Inauguracyjny

4 lutego 2015 r., godz. 19:30
Sala Wielka
Zamek Królewski
pl. Zamkowy 1 w Warszawie
view map

Etap I

5-8 lutego 2015 r.
Sala Koncertowa Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych
im. K. Szymanowskiego, ul. Krasińskiego 1 w Warszawie
wstęp wolny
view map

Etap II

9 i 10 lutego, 2015 r.
Sala Kameralna Filharmonii Narodowej
ul. Jasna 5 w Warszawie
wstęp wolny
view map

Etap III - Koncert Finałowy

12 lutego, 2015 r., godz. 18:00
Sala Koncertowa Filharmonii Narodowej
ul. Jasna 5 w Warszawie
wstęp wolny
view map

Koncert Finałowy

12 lutego 2015 r.
Czwartek

godz. 18.00

12. Dorukhan DORUK / Turcja
Robert Schumann - Koncert wiolonczelowy a-moll op. 129

23. Maciej KUŁAKOWSKI / Polska
Robert Schumann - Koncert wiolonczelowy a-moll op. 129

41. Zuzanna SOSNOWSKA / Polska
Witold Lutosławski - Koncert na wiolonczelę i orkiestrę

Etap II

9 lutego 2015 r.
Poniedziałek

godz. 10.00

Sesja I

9. Elia COHEN WEISSERT / Izrael / Niemcy

10. Christoph CROISE / Francja

przerwa

12. Dorukhan DORUK / Turcja

17. Peiyao GUO / Chiny

przerwa

18. Christoph HEESCH / Niemcy / Japonia

godz. 17.00

Sesja II

23. Maciej KUŁAKOWSKI / Polska

26. Su Jin LEE / Stany Zjednoczone

przerwa

28. Angèle LEGASA / Francja

30. Jan LEWANDOWSKI / Polska

10 lutego 2015 r.
Wtorek

godz. 10.00

Sesja III

33. Yuya OKAMOTO / Japonia

37. Gun Woo PARK / Korea

przerwa

40. Minje SONG / Korea

41. Zuzanna SOSNOWSKA / Polska

godz. 17.00

Sesja IV

42. Anton Mecht SPRONK / Szwajcaria / Holandia

44. Caroline SYPNIEWSKI / Francja

przerwa

45. Hsing-Han TSAI / Tajwan

4. Michal BECK / Izrael

Etap I

Aktualizacja: 05.02.2015 r.

5 lutego 2015 r.
Czwartek

godz. 10.00

Sesja I

7. Leonardo CHIODO / Finlandia / Włochy*

8. Yehjin CHUN / Korea

9. Elia COHEN WEISSERT / Izrael / Niemcy

10. Christoph CROISE / Francja

11. Elena DAUNYTE / Litwa

12. Dorukhan DORUK / Turcja

13. Peter EOM / Stany Zjednoczone / Korea

godz. 17.00

Sesja II

14. Dominik FRANKIEWICZ / Polska

15. Antoine GRAMONT / Francja

17. Peiyao GUO / Chiny

18. Christoph HEESCH / Niemcy / Japonia

6 lutego 2015 r.
Piątek

godz. 10.00

Sesja III

20. Csilla KECSKES AVED / Szwajcaria / Rumunia

21. Bumjun KIM / Francja / Korea

23. Maciej KUŁAKOWSKI / Polska

25. Kang Hyun LEE / Korea

26. Su Jin LEE / Stany Zjednoczone

godz. 17.00

Sesja IV

28. Angèle LEGASA / Francja

29. Aleksandra LELEK / Polska

30. Jan LEWANDOWSKI / Polska

32. Yurina NAM / Korea

7 lutego 2015 r.
Sobota

godz. 10.00

Sesja V

33. Yuya OKAMOTO / Japonia

34. Maria ORŁOWSKA / Polska

35. Lucia OTERO / Hiszpania

36. Raphael PARATORE / Niemcy

37. Gun Woo PARK / Korea

38. Noemie RAYMOND FRISET / Kanada

39. Alessandro SICA / Włochy

godz. 17.00

Sesja VI

40. Minje SONG / Korea

41. Zuzanna SOSNOWSKA / Polska

42. Anton Mecht SPRONK / Szwajcaria / Holandia

43. Katarzyna STASIEWICZ / Polska

44. Caroline SYPNIEWSKI / Francja

45. Hsing-Han TSAI / Tajwan

8 lutego 2015 r.
Niedziela

godz. 10.00

Sesja VII

46. Volodia VAN KEULEN / Francja

47. Minji WON / Korea

48. Joinatsuru YANAI / Japonia

49. Naduo ZHANG / Chiny

2. Beata ANTIKAINEN / Finlandia

godz. 17.00

Sesja VIII

3. Jack BAILEY / Australia

4. Michal BECK / Izrael

5. Paula BRIZUELA CARBALLO / Hiszpania

*Litera "C" rozpoczynająca listę uczestników została wybrana na posiedzeniu Komisji Konkursowej w drodze losowania.